geri

Bebek Yağı

İçindeki doğal lesitin ve antioksidan maddeler banyo yağının derinlere kadar emilmesini sağlar. Sakinleştirici, kas gevşetici, ağrı kesici, iltihap kurutucu, spazm çözücü, bakteri ve mantar öldürücü özeliklere sahiptir. Yumuşacık ve arınmış bir cilt için, anne ve bebeğinin birlikte kullanabileceği bir üründür.Haricen cilde banyo yağı olarak kullanılır.
 

Baby Massage Oil

Koruyucu, besleyici, nemlendirici, rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisiyle özellikle uykusuzluk problemi yaşayan bebekler için önerilir. 
Haricen cilde masaj yapılarak kullanılır.

 

 

Bebek Pişik Kremi

Cildi besler, antiseptik özeliğinden dolayı mikropları öldürür. Yara, yanık, pişik gibi problemlerde, bebekler ve hassas ciltlere önerilir. Haricen problemli cilde sürülerek uygulanılmalıdır.

 

 

Nerolinn Bebek Sabunu

Cildin nem oranını artırıcı özelliği ile cildi korur, besler ve cilt hastalıklarına iyi gelir. İyi bir antiseptiktir.Saçları besler ve yumuşak hale getirir.

 

 

Nerolinn Bebek Güneş Yağı

Bileşiminde;  bol miktarda A, B1, B2, C, E , K vitaminleri ve Linoleik asit (Omega 6), linolenik asit (Omega 3) içerir. Ultraviyole (UV) ışınına karşı vücudun bağışıklığını arttırır ve cildin bozulmasını önler. Cilde sürülmesinden sonra güneş ışığı altında uzun süre bozulmadan kalabilir.Güneşlenmede koruyucu, bronzlaşmayı kolaylaştırıcı ve banyo yağı olarak kullanılması önerilir.

 

Bebek Çamaşır Matik 

% 100 doğal sızma zeytinyağı ve organik deterjan hammaddelerinden elde üretilmiştir.Anti alerjiktir.Sentetik yüzey aktif kimyasallar içermez.  İçeriğindeki aktif maddeler doğayla uyumlu olup biyolojik olarak parçalanır. Yıpratmadan temizler, yumuşatıcı etkilidir. Çamaşır makinesinde güvenle kullanılabilir. Doğayı kirletmez. 

Kullanım şekli: Bir çay bardağı sıvı Nerolinn Bebek Çamaşır Matikten her tip çamaşır makinesinde güvenle kullanılabilir. Renkli ve beyaz çamaşır yıkamak için uygundur.
 

Soğuk Algınlığı Jeli

Soğuk algınlığı ve gribe karşı bağışıklık sistemini destekler ve vücuda dinginlik verir. Güçlü antioksidan etkisi ile vücutta biriken toksinleri uzaklaştırır, kanı temizler ve vücuda enerji verir.Haricen cilde masaj yapılarak kullanılır.
 

Organik Bebek Tekstil Ürünleri

‘’Hayatımıza güzellikler katmak için doğal ve doğru olanı tercih etmeliyiz…’’ felsefemizle nerolinn olarak bebeğiniz için; organik havlu, bornoz, baş ve banyo havlusu, yeni doğan seti, panço havlu, eldiven, bere, boyunluk ve organik oyuncaklarımız ile bir güzellik daha yapmak istedik.  Bebek tekstil ürünlerimizin hammaddeleri;

  • Organiktir.
  • Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan doğal olarak yetişir.
  • Termal ve nefes alabilen bir özelliğe sahiptir.
  • Ciltte oluşan teri ve nemi anında emer.
  • Hassas ciltler dahi tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Deride alerjik oluşumlara engel olur.
  • Çevre dostudur…
  • Anti statiktir. Böylelikle konforlu bir kullanım sunar.
  • Antialerjiktir.
  • Doğa ve çevre dostudur.