Neden Nerolinn?

Konaklama hizmeti sunan turizm şirketlerinin buklet malzemesi olarak ihtiyaç duyduğu ürünlerden oluşan Premium Hotel Collection serimizle bugün Türkiye’deki sayısız müşterimize başarıyla hizmet vermekteyiz. Nerolinn markasının kurucusu kimyager Emine Koçer tarafından tamamen doğal içeriklerle geliştirilen serimiz, dünyada artan sağlıklı yaşam trendi ve doğal ürünlere olan eğilim ile büyük ilgi görmektedir.

Nerolinn Premium Hotel Collection olarak tanımladığımız bu seri içerisinde katı sabun, sıvı sabun, şampuan, saç kremi, duş jeli, vücut losyonu ve ağız temizleme suyu bulunmaktadır. Ayrıca buklet malzeme haricinde, yine otellerin SPA merkezlerinde kullanabilecekleri masaj yağları, vücut peeling, kil maskesi vb. ürünlerinde tedarikini sağlamaktayız.

Doğal Ürünlerin Sunduğu Farklılık

Nerolinn Premium Hotel Collection’ı pazarın dikkat çeken bir markası haline getiren ve rakiplerinden ayrıştıran en önemli özelliği ürünlerinin hiçbirinde kesinlikle kimyasal içerik kullanılmamasıdır. Marka felsefesi olarak tüm ürünlerimiz %100 doğal olarak en kaliteli hammaddeler ile üretilmektedir. Bu sebeple ürünlerimizin içeriğinde paraben, alkol, SLS, SLES, tuz ve boyar madde asla içermez. Üretmiş olduğumuz ürünlerin hepsinin Sağlık Bakanlığı üretim izin sertifikaları, ISO 9001, 14001, DSR, Helal Kozmetik Sertifikası ve içermez analizleri mevcuttur.

Katı sabunlarımızı, soğuk proses (cold process) yöntemi ile geleneklere bağlı kalarak %100 zeytinyağı, Hint yağı, Hindistan cevizi yağı kullanılarak imal edilip, kesinlikle hayvansal yağlar kullanılmamaktadır. Kendi üretimimiz olan ürünlerimizin şişeleri %95, diğer misafir malzemelerin ambalajı ise %100 doğal taş tozundan üretildiği için çevreye asla zarar vermez.


Premium Ürünlerin Çekiciliği

Tamamen doğal içeriklerden üretilen Nerolinn ürünlerinin tartışmasız kalitesi kullanıcılarına kusursuz bir memnuniyet sunarken işletmeler için de yeni bir satış kanalı yaratmaktadır. Nerolinn Premium Hotel Collection ürünlerinin sunduğu ayrıcalıklı kalite, konaklama sonrasında da insanlarda bir ihtiyaç farkındalığı oluşturur.

Bu farkındalığı işletmeniz adına bir pazarlama fırsatı olarak değerlendirebilir, iş ziyaretlerinizdeki paydaşlarınıza, özel günlerde VIP listenizde yer alan insanlara ya da özel konuklarınıza hediye olarak sunabilirsiniz.

Profesyonelliğin Sunduğu Avantajlar

Nerolinn’in özgün ürün özelliklerinin yanı sıra fark yaratan bir diğer avantajı da üretim özgürlüğünün bulunmasıdır. Kendi üretim tesisi bulunan Nerolinn, önceden planlanmayan veya ani ortaya çıkan müşteri ihtiyaçlarına hızlıca cevap verebilecek bir üretim gücüne sahiptir.

Müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede dönüş yapabilecek tesisimizdeki üretim, dolum ve etiketleme makinalarımız, kusursuz bir kalite ile sipariş hazırlama kabiliyetine sahiptir. Bu sayede, özel durumlardaki acil taleplere hızlı cevap verebilecek imkanımız bulunmaktadır.

Buna ek olarak alanında deneyimli isimlerden oluşan yönetim kadromuz üst düzey bir müşteri memnuniyeti sunar. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde tanımlayabilen ekibimizde yer alan profesyonellerin uzun yıllar otelcilik sektöründe yönetici olarak edindiği tecrübe, tüm müşterilerimize çözüm odaklı hizmet sunmamızı taahhüt eder.