Marka Hikayemiz


Nerolinn, aile genlerinden gelen şifacılık mirasını çocukluğundan beri içinde taşıdığı iyiliği yayma duygusu ile büyüten ve bunu insanlara nasıl ulaştırabileceğini arayan bir kadının ilham veren başarı hikayesidir... Yaklaşık 6000 yıllık geçmişe sahip aromaterapi alanına dair derin bilgi birikimi ve profesyonel hayattaki ürün geliştirme üzerine edindiği engin tecrübesi ile Emine Koçer’in 2008 yılında kurduğu Nerolinn, arka odasında atölyesinin bulunduğu samimi bir butik ile yola çıktı. İyi bir simyacı olduğu kadar iyi bir kimyacı da olan Emine Koçer’in enerjisini katarak sunduğu %100 doğal ürünlerimizin mucizevi dönüşleri ile büyüdü...

Güçlü bir aurası olan portakal çiçeği yağı anlamındaki Neroli’den adını alan markamız, Akdeniz’in pozitifliğini, huzurunu ve turunçgillerin yaydığı kokudaki mutluluğu temsil eder. Antik döneme kadar uzanan geçmiş uygarlıklarda kazanılan altın öğretilerin ve Anadolu’nun eski kadim bilgilerinin aromaterapi alanına bugünün profesyonelliğiyle işlendiği ürünlerimiz ise şifa ve pozitif enerjiyi herkes için ulaşılabilir kılar.

Tamamen doğal bitkilerden elde ettiğimiz şifalı aromatik yağlarla ürettiğimiz 300’ü aşkın farklı ürün ve 1000 üzerindeki özel içeriğimizin hepsinde detaylı analizler gerçekleştirir, her müşterimize karşı büyük bir sorumluluk taşırız. Türkiye’den ve dünyanın farklı ülkelerinden özenle seçtiğimiz üreticilerle çalışılarak toplanan en saf özlerden sağladığımız içeriklerimizin her damlasında farklı bir hikayeyi; her bitkinin bir şifası, enerjisi ve varoluş amacını insanlara sunarız. Bağışıklık güçlendiren yağlardan kişisel kozmetiğe, anne-bebek ürünlerinden bitkisel karışımlara kadar yüzlerce ürün çeşitliliğine sahip zengin koleksiyonumuzla herkese sağlıklı bir yaşam seçimi sağlarız. Bugün geldiğimiz noktada farklı branşlardaki doktorların dahi doğallığından ve aromaterapi gücünden emin olduğu Nerolinn’i işaret ettiği, farklı şikayetlerine cevap arayan insanların ziyaret ettiği, evine, bebeklerine, ailelerine ve sevdiklerine sağlık katmak isteyenlerin sıkı müşterisi olduğu bir marka olarak hikayemize devam etmekteyiz.

Büyük bir inançla doğal şifanın yolundan gittiğimiz bu yolculukta bize eşlik eden herkese teşekkür ederiz.